• Rezervasyon için: +90 (533) 837 2457

Bağ

Hakkımızda

Bağ

Hakkımızda

BAĞ 30 yılı aşkın bir süredir restaurant sektöründe siz degerli misafirlerine yenilikci ve yaratıclık ilkelerini benimseyerek hizmet vermektedir, siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinmiş, kararlı bir kadrodur. Her ne kadar yenilikçi ve sürekli yenilenen bir yapı oluştursakda, değişmeyen şeylerde var mutlaka Bağ’ın serüveninde. Kalite güven ve hijyen en önemli değerlerimizdir. Global dünyadaki yenilikleri takip etmek yanında asıl görevimiz yıllardır benimsedigimiz degerlerimizi korumak ve yaşatmaktır.

Vizyonumuz

Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Yöresel lezzetlerin sunumunun yanında dünya mutfağının damak tadını kendimize özel sunumumuzla kıbrıs'a taşıdık.Biz işimizi sevgiyle yaptıgımıza inanıyoruz ama yinede siz gelin kendiniz karar verin..

Misyon

Misafirlerimizin lezzet beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en doğru lezzetler sunmak ve geniş konsept ve hizmet yelpazemizle misafirlere en güvenilir hizmeti vermektir. Yıllardır yanımızda olan tüm misafirlerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir markayız.
Bağ Restaurant

Bizi ziyaret etmek ister misiniz ?

Bağ Restaurant