• Rezervasyon için: +90 (533) 837 2457

Bağ Restaurant

Salonlar

Grand Ballroom


Grand Balo Salonu zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler, toplantılar, konferanslar ve özel davetler için hizmet veriyor. Tamamen yenilenen modern ve şık dizayna sahip Bağ salonlarının en büyüğü Grand Balo Salonu, 2 ayrı bölüme ayrılabilen gün ışığı alabilen bir salondur. Yemekli organizasyonlar için 500 kişi, kokteyl ve özel davetler için 1000 kişiye kadar ideal bir ortam sunuyor.

Manolya Ballroom


Modern ve şık dizayna sahip Manolya Ballroom toplantı, doğum günü partileri ve özel davetler için ideal bir ortam sunuyor. Ayrıca her hafta sonu canlı müzik persormanslarının sergilendiği Manolya Ballroom gün ışığı alabilen konumda olmasından dolayı gündüz içinde tercih edilebilir.

Lobby Loung


Alkollü veya alkolsüz içecek seçeneklerinin yanında küçük tatlar ile tamamlayan Lobby Loung konforlu bir şekilde günün yorgunlugunu atabileceginiz bir mekanımızdır.Kış aylarında soft müzikler eşiliğinde şömine basında şarap keyfi yaparak kendinizi şımartabilirsiniz.

Bağ Garden Park


Görsel zenginliğin, kusursuzluğun ve zerafetin adresindesiniz. Yıldızların altında yeşil ve beyazın bütünlüğü içinde Bağ'ın mimarisine yakışan güzellikte dekor edilmiş bu mekan, geniş organizasyon seçenekleriyle sizi fethetmeye hazır.Düğün ve özel organizasyonların yapıldığı bu mekanda yemekli davetler de 550 kişi, koktey davetlerinde 1200 kişiyi ağırlayabilmektedir.Kıbrıs tebrik dügünleri içinde tercih edilen bu mekan 3000 kişiye kadar olan davetleri kendine ait özel park yeri ile rahatlıkla agırlayabilmektedir.

Kleopatra Alacarte Salon


Kleopatra Alacarte Restaurant haftanın yedi günü, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi sunuyor. Her konuğun aradığı lezzeti bulabileceği restaurantda yöresel lezzetlerin sunumunun yanında dünya mutfağının damak tadınına da bakabilirsiniz. Lezzet dolu zaman geçirmek isteyen konukların tercihidir.

The Teras Restaurant


The Teras Restaurant’da yıldızların altında yemek yemek, büyülü bir tecrübedir. Yoğun bir günün ardından güneşin yeşillikler arasından süzülerek batısını izleyebilirsiniz. Special lezzetler ve ızgara üzerine leziz mutfağı ile sizlere keyifli geceler yaşatacak.
Bağ Restaurant