• Rezervasyon için: +90 (533) 837 2457

Organizasyonlarınız için

En Mükemmel Yer

Düğün Organizasyonları

Düğün Organizasyonları


Çılgınca bir koşuşturma gerektirir düğünler. Davetliler, nikâh masası, gelinlik yolu... Her biri ayrı telaştır. Düğün öncesinde yorucu ama bir o kadar da tatlı bir yoğunluk yaşar bu masalın kahramanları.O mutlu gün gelip çattığında ise kalplerinde müthiş bir heyecan oluşur. Bağ Garden Park olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza; samimi bir ortamda hizmet vermek için zengin seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.
Nişan Organizasyonları

Nişan Organizasyonları


Unutulmaz davetleri hazırlamak için, yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla bütünleştirip, her bir ikramı kendi içinde bir şölene dönüştürüyoruz.Güzelliği, yaratıcılığı, renk kombinasyonlarının çeşitliliğini, mutfağımızın lezzetleri ile birleştirip misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz. Nişan, evliliğe giden yolda önemli yapı taşlarındandır.


Banket Organizasyonları

Banket Organizasyonları


Banket organizasyonlarınızda farklı düzenlerde kullanılabilen salonlarımız ile sizlere en iyi hizmet verilmektedir. Bizimle gerçekleştireceğiniz toplantı ve etkinliklerin, tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı heyecan verici menüler ile birlikte çok iyi eğitilmiş toplantı & etkinlik personelininin etkisi ile çok başarılı sonuçlar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.Bağ Restaurant